KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 13038383
nr 1303 8383
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Blyertsteckning, Signerad, oramat löst blad, ca 27,5x20 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:01:36
1.000 kr
2.200 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr